یکتا همراه رازی

شرکت پخش یکتا همراه رازی ، به پشتوانه 40 سال تجربه شرکت شیمیایی رازی در تولید سبد محصولات شیمیایی، با نگرشی نوین و  علمی در حوزه های فروش و توزیع در سال 1393 تأسیس گردید. این شرکت از ابتدای تاسیس، همواره سعی بر آن داشته تا کلیه فرآیندها و فعالیت‌های خود را با رویکردی کاملا علمی پیش ببرد تا بتواند به عنوان شرکتی پیشتاز و مدرن در عرصه ارائه خدمات پخش و توزیع در کشور گام بردارد.شرکت یکتا همراه رازی در راستای تحقق این هدف والا ، با بهره گرفتن از سیستم‌های علمی فروش پایش پیوسته فعالیت ها همواره سعی در رفع نواقص و  بهبود روش‌های اجرایی خود داشته است.

ایجاد سیستم مدیریت دانش و استفاده از مشاوران حرفه ای در این صنعت در توسعه این شرکت نقش بسزایی داشته اند .شرکت پخش یکتا همراه رازی  به علت گسترش و تنوع فعالیت‌ها به مرور واحدهای خود را توسعه داده  در دو حوزه ستادی و عملیاتی فعالیت خود را سازماندهی کرده است  تا بتواند بالاترین سطح ارائه خدمات را به مشتریان داشته باشد.واحدهای ستادی شامل تحقیقات بازار، بازاریابی و توسعه بازار، توزیع، فناوری اطلاعات، برنامه ریزی، کنترل کیفیت، اداری و منابع انسانی، مالی، خزانه داری، بازرگانی، سیستم و استراتژی، انبار و تامین می‌شود. این واحدها وظیفه انجام امور برنامه ریزی و اداری-مالی شرکت پخش یکتا همراه رازی  را بر عهده دارند،در حوزه عملیاتی نیز واحد های فروش تهران – شهرستان – سازمانی – زنجیره ای – مواد غذایی دستان پرتوان شرکت در جذب مشتریان هستند و  نهایتا هدف همه واحدها  جذب رضایت مشتریان و ارتقا فروش است.

پخش یکتا همراه رازی ،با  جمع‌آوری اطلاعات بازار و داده‌های خود، عملکرد خویش را به صورت مستمر در جلسات تحلیل و ارزیابی وضعیت بازار و جایگاه شرکت ارزیابی کرده و با تعیین اهداف کوتاه مدت، برنامه‌های استراتژیک خود را برای تحقق این موارد تدوین و اجرا می‌کند.

ارزشهای شرکت یکتا همراه رازی :

  • تعهد و مسئولیت پذیری در برابر کارکنان ، مشتریان و ذینفعان
  • تاثیر گذاری مثبت در جامعه
  • سلامت کاری
  • شناسایی، رشد و شکوفایی توانمندی های افراد

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED