فروش زنجیره‌ای

از آنجا که سیستم توزیع، رابط بین تولید و مصرف است، هرگونه تغییر و تحول اساسی و عمده در یکی از دو بخش تولید و مصرف، به تغییری بنیادی در بخش توزیع منتهی خواهد شد. به همین دلیل سیستم توزیع نیز از تغییرات و پیشرفت بی ثمر نمانده است.

شرکت شیمیایی رازی نیز جهت توزیع کالاهای خود در حجم بالا و سطح پوشش بیشتر، با اغلب فروشگاه‌های زنجیره‌ای کشور به صورت مستقیم و غیر مستقیم همکاری می‌کند. این روش توزیع سبب شده تا تمامی محصولات شرکت رازی (چسب رازی) در تمامی نقاط کشور به سهولت در دسترس عموم مصرف کنندگان قرار گیرد.

محصولاتی همچون چسب همه کاره رازی (تمامی سایزها)، چسب ماتیکی رازی، چسب قطره‌ای رازی، چسب دو قلوی رازی، چسب کرافت رازی، چسب نواری تحریر رازی، چسب نواری فرست و ... از خانواده چسب‌ها در فروشگاه‌های زنجیره‌ای سطح کشور در دسترس مصرف کنندگان است.

همچنین حشره کش و سوسک‌کش بایوکیل، محصول جدید از شرکت رازی می‌باشد که در سه مدل کلاسیک، اکسترا و ماکروفست موجود است، در این فروشگاه‌ها به فروش می‌رسد.

هدف از فروش محصولات رازی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای عبارت است از:

  • فراهم کردن کالاهای مورد نیاز جامعه و مصرف کنندگان به صورت مستقیم
  • جلوگیری از فروش کالای غیر استاندارد
  • حذف واسطه‌های غیرضروری میان تولید کننده و مصرف کننده

چسب رازی با اغلب فروشگاه‌های زنجیره‌ مانند: افق کوروش، رفاه، هایپراستار، هایپرمی، دی مارت، اتکا، پالادیوم، نجم خاورمیانه و... همکاری دارد.

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED