چسب‌ها و استانداردهایشان

چسب‌ها و استانداردهایشان

در ابتدای این مقاله سعی می‌شود به مفاهیم کلی استاندارد و انواع آن و کاربردهای آن در صنایع مختلف و صنعت چسب اشاره کرد.

 

استاندارد چیست؟

استاندارد تدوین و تعیین ویژگی فنی و دیگر شرایط دقیق را در بردارد و همواره به اصول راهنما برای حصول اطمینان از مناسب بودن مواد، محصولات، فرآیندها، خدمات و... به کار می‌رود. که همواره شرکت شیمیایی رازی این تعریف را سرلوحه کلیه امور تولید و فروش و خدمات پس از فروش خود قرار داده است. در این شرکت همواره با نگاه استاندارد و استاندارد سازی محصولات تولید و طی فرآیند تست و آزمون می‌شوند و طی دوره‌های مختلف در حال بهبود مستمر محصولات خودمی‌باشد.ودرراه طراحی محصولات جدید وخاص برای مشتریان (کارخانجات وسازمانها)نیزاین هدف را در راس کارخود قرار داده است  در این مقاله هرچند کوتاه به استانداردهای بین المللی می‌اندازیم که با نام ایزو (ISO) در ایران و سایر کشورها معروف هستند. شرکت شیمیایی رازی این گواهینامه را تحت عنوان ISo2008-9001 از شرکت QS سوئیس دریافت کرده است. ودرحال پیاده سازی استانداردهای جدید می باشد.

 

با استناد به اینکه این شرکت طی چهل سال گذشته بزرگترین تولید کننده چسب و انواع آن در ایران بوده است و همکاران  ما در شرکت شیمیایی رازی نیز در شورای عالی تدوین استاندارد همواره در راه تهیه استانداردهای ملی به اداره استاندارد می‌باشند در این راه هم قدم‌های مثبت برداشته شده است که از آن می‌توان به استاندارد ملی ایران چسب PVC تارگت – استاندارد ملی ایران (چسب دوقلو) – استاندارد ملی ایران (چسب چوب) – (تیوب – ضدیخ – مایع ترمز) اشاره کرد که در این راه همواره بر توسعه و به روزرسانی محصولات مطابق با استانداردهای به روز دنیا اهتمام می‌ورزد.

و حال با این توضیحات می‌خواهیم در این مقاله به این نقطه برسیم که تمامی استانداردهای گفته شده از منابع و رفرنس‌ها و استانداردهای خارجی شامل ASTM ها-DIN ها و... گرفته می‌شود.

و به نوعی پیاده سازی این استانداردها با توجه به تکنولوژی روز دنیا یکی از کارهای مهم واساسی  شرکت شیمیایی رازی است در جهت حصول اینکه مشتری کالای خریداری شده‌اش تمامی مراحل تولید و تست خدمات پس از فروش به درستی و با دقت انجام شود.

ساختار شرکت رازی بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی و استاندارد اصولی  برای بهتر شده کیفیت در راستای رضایت مشتری به کار می‌رود. از این رو این شرکت با تهیه اطلاعات منفی و اطلاعات ایمنی کالاهای خود در وب‌سایت یا با هماهنگی واحدهای فنی (شماره در وب‌سایت)با هدف اطلاع رسانی صحیح و کارآمد و به روز می‌تواند در اختیار کارخانجات،  وسازمانها ومشتریان محترم و پژوهشگران و سایر اقشار جامعه قرار گیرد. در این شرکت هدف همیشه بر همکاری و همراهی با مشتریان و اطلاع رسانی با جامعه و صنعتگران و ... می‌باشدو با ارزیابی‌های انجام شده در این هدف و پایش آن محقق شده و خواهد شد. لذا در خاتمه خواهشمند است همواره ما را در راه رسیدن به تعالی و رشد فنی و کیفی چسب‌ها را از طریق وبسایت شرکت با آدرس‌ زیر مورد عنایت خود قرار دهید.

www.RaziChemical.com

 

تهیه و تنظیم: مدیر تحقیق و توسعه – مهندس امیر اقبال

 

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED