کارمندان؛ با ارزش‌ترین سرمایه شرکت رازی

در ادوار گذشته ارزشمندترین دارایی یک شرکت، تجهیزات آن بود. در قرن جدید با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین رشد شرکت‌ها در سرتاسر دنیا، کارمندان و متخصصان یک شرکت ارزشمندترینمنابع شرکت هستند  و خلاقیت و دانش آنها نیز سرمایه‌ای بزرگ برای شرکت‌ها به حساب می آید.

تمام کارمندان و پرسنل یک شرکت مانند افرادی هستند که در یک قایق و در راستای یک مسیر شروع به پارو زدن می‌کنند. اگر کارمندان در یک شرکت احساس ارزشمند بودن کنند مطمئنا شرکت با سرعت بیشتری قدم به راه پیشرفت و ترقی خواهد گذاشت و رقبا را به راحتی شکست خواهد داد.

کارمندان یک شرکت چهره آن شرکت هستند. به همین دلیل ایجاد رضایت شغلی در میان پرسنل یک شرکت می‌بایست هدف اول مدیران شرکت باشد. ایجاد رضایت شغلی و ارزش نهادن به کارمندان در عملکرد روزمره آنها چه در محیط کار و چه در زندگی شخصی تاثیر بسیار زیادی دارد و می‌تواند وفاداری آنها به سازمان را افزایش دهد.

در حقیقت نیروی انسانی پایه و اساس یک سازمان قدرتمند هستند. کارمندان با انگیزه و خوشحال به شرکت کمک خواهند کرد تا روابط مستحکمی با مشتریان و سایر شرکت‌های همکار ایجاد شود. رضایتمندی مشتریان به قدری مهم است که هیچ استراتژی تبلیغات و بازاریابی نمی‌تواند با آن مقابله کند و همواره اهمیت آن در برند سازی و ایجاد جایگاه بسیار مورد توجه است.

شرکت شیمیایی رازی به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان چسب در کشور نیز با در نظر گرفتن جایگاه کارمند و در راستای ارزش نهادن به این مقام مهم، تمامی پایه‌های شرکت را بر اساس به کارگیری نیروهای جوان و زبده بنا نهاده است.

و با در نظر گرفتن نیازهای نیروی جوان مانند تفاهم فرهنگی، امکان پیشرفت، برقراری تعادل بین کار و زندگی، پاداش‌های نقدی و غیرنقدی، محیط کار چالش برانگیز و غیره اقدام به فراهم کردن این محیط برای تمامی پرسنل خود کرده است.

تمامی اقدامات در راستای پیشرفت کارمندان در شرکت رازی باعث شد تا این شرکت در آستانه 40 سالگی خود به یکی از بزرگترین تولید کنندگان چسب در ایران تبدیل شود.

مشارکت کارمندان در این شرکت ، وفاداری آنها به سازمان را افزایش داده است. به نحوی که برخی از کارمندان رازی بیش از 30 سال در این شرکت مشغول به کار هستند و در حال انتقال تجربیات خود به نسل جدید وارد شده به شرکت هستند. شرکت رازی نیز این تجربیات ارزشمند را ارج نهاده و از آنها به بهترین نحو استقبال کرده است.

طراحی و توسعه : نونگار پردازش تمامی حقوق محفوظ است

© 2018 DESIGNED BY no negar . ALL RIGHTS RESERVED