شرایط گارانتی محصولات رازی

مفهوم گارانتی

در روابط بازرگانی؛ خرید، فروش محصولات و تعهدی که فروشنده در قبال محصولات خود ارائه می‌کند، وارانتی (warranty) یا گارانتی گویند. معمولا در این نوع تعهد، فروشنده‌ی محصول یا ارائه دهنده‌ی خدمات ضمانت می‌کند که در  صورت برآورده نشدن ادعای خود حاضر به تعمیر یا تعویض کالا و یا انجام دوباره خدمات خود خواهد شد.

گارانتی چسب رازی

گارانتی چسب نیز مانند تعریف عمومی گارانتی به معنای پشتیبانی و خدمات پس از فروش کالاهای تولیدی است. شرکت چسب رازی با ارائه‌ی خدمات گارانتی چسب ضمانت می‌کند که کیفیت کالای تولید شده در بالاترین استاندارد است و مصرف کننده (مشتری) می‌تواند از این گارانتی و خدمات پس از فروش استفاده نماید.

امروزه شرکت شیمیایی رازی (چسب رازی) همواره سعی در تولید کالای باکیفیت با لحاظ کردن استانداردهای خارجی و داخلی دارد. در این خصوص علاوه بر رعایت استاندارد در فرمول چسب‌ها، تمامی اطلاعات لازم اعم از نحوه‌ی مصرف چسب و سری ساخت، تاریخ تولید و انقضا بر روی هر کالا ثبت شده است.

** شرایط نگهداری که مهم‌ترین فاکتور در مورد چسب‌های تولیدی بوده در تمامی محصولات درج گردیده است **

شرایط استفاده از گارانتی چسب رازی

جهت استفاده از گارانتی ارائه شده توسط شرکت رازی توجه به موارد ذیل ضروری است:

1- تاریخ شروع گارانتی از زمان صدور فاکتور و ارسال بار به مشتریان لحاظ می‌گردد.

2- تاریخ پایان گارانتی و ارائه خدمات پس از فروش تا تاریخ انقضای درج شده بر روی محصول است.

3- در صورت عدم رعایت شرایط نگهداری چسب‌های رازی گارانتی شامل چسب نخواهد شد.

سه عامل اصلی در استفاده از چسب رازی، همینطور خدمات پس از فروش محصولات شرکت شیمیایی رازی در بالا اشاره گردید. بیشترین پرسش کاربران و مصرف کنندگان چسب رازی در خصوص استفاده چسب بعد از گذشتن تاریخ مصرف آن است.

چسب‌های تولید شده در شرکت رازی دارای زمان مصرف مشخص و معینی هستند و در صورت انقضای محصول، چسب کاربرد اصلی خود را از دست خواهد داد و دیگر کیفیت لازم برای استفاده و چسباندن قطعات را نخواهد داشت.

هرچند ممکن است چسب پس از پایان تاریخ انقضا نیز کارایی داشته باشد و همچنان از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد اما تایید این مورد نیازمند بررسی چسب در آزمایشگاه شرکت شیمیایی رازی است تا نسبت به تست و آزمون مجدد کالا اقدام نماید و پس از آن برچسبی به منظور تمدید مدت اعتبار استفاده تا یک ماه و بیشتر که ممهور به مهر آزمایشگاه است روی محصول زده خواهد شد.

شرایط نگهداری چسب‌ها در محیط‌های مختلف دارای شرایط خاصی هستند. هنگام خرید هرچسب بهتر است از شرایط نگهداری آن که در صفحه هر محصول در وب‌سایت شرکت شیمیایی رازی و همچنین روی محصولات رازی ثبت شده است اطلاع حاصل گردد. محصولات در فضاهای کارخانجات و شرکت‌های تولیدی در انبار مناسب با تهویه مناسب و با دمای خواسته شده نگهداری و انبارش می‌گردند.

تهیه و تنظیم: مهندس امیر اقبال – مدیر تحقیق و توسعه و مدیر بخش آموزش‌های فنی رازی

 

طراحی سایت شرکتی نونگار پردازش

© 2018 DESIGNED BY nonegar . ALL RIGHTS RESERVED