نمایشگاه صنعت ساختمان کرمان 1402

امسال بیستمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان کرمان  در تاریخ 18 الی 21 مهرماه برگزار گردید.این نمایشگاه با همکاری وزارت راه و شهرسازی، وزارت کشور، مرکز تحقیقات مسکن و شهرسازی، سازمان نظام مهندسی استان کرمان و جمع کثیری از شرکت های خصوصی مرتبط با صنعت ساختمان  کشور، برگزار شد. این نمایشگاه شاهد حضور مهندسان مشاور، پیمانکاران، تولیدکنندگان و سازندگان فعال کشور در حوزه ساختمان  بود و همچنین زمینه ای پدید آمد تا شرکت های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید کنندگان قرار دهند.

غرفه مربوط شرکت شیمیایی رازی مورد استقبال عموم مخاطبین و بازدیدکنندگان قرار گرفت.و بسیاری از متخصصین این حوزه میهمان غرفه شرکت بودند.

نمایشگاه صنعت ساختمان کرمان ، نمایشگاهی تخصصی در حوزه جنوب شرق کشور تلقی می گردد و هر سال برگزار می شود.. حضور تعداد زیاد بازدید کنندگان از نمایشگاه ، نشان دهنده اهمیت موضوع در این استان است. یکی از مهمترین محصولات حوزه ساختمان چسب پی‌وی‌سی فشارقوی تارگت رازی است. این محصول که یکی از پرکاربردترین چسب‌ها در صنعت ساختمان ایران می‌باشد.چسب تارگت رازی در لوله‌های پی وی سی سخت تحت فشار قوی مانند لوله‌های آب و فاضلاب کاربرد دارد. همچنین برای کارهای تعمیراتی قابل استفاده می‌باشد .در کنار این محصول چسب‌های دیگری همچون چسب‌های سیلیکونی رازی، چسب 123 ، چسب فوری رازیلوکس ، خانواده چسب های قطره ای ، چسب کرافت  و … نیز در این نمایشگاه معرفی و در اختیار عموم و شرکت‌ها قرار گرفتند تا با کاربرد این محصولات در صنعت ساختمان بیشتر آشنا شوند.