دیدار قائم‌مقام مدیرعامل بانک سپه در امور بانکداری شرکتی با مدیران شرکت شیمیایی رازی

به گزارش روابط‌عمومی شرکت شیمیایی رازی، جناب آقای دکتر کشاورزیان قائم‌مقام مدیرعامل بانک سپه در امور بانکداری شرکتی به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه در تاریخ 26 آذرماه از شرکت شیمیایی رازی بازدید کردند.

نحوه گسترش همکاری‌های دوجانبه و تأمین سرمایه در گردش موردنیاز شرکت باتوجه‌به اهداف توسعه‌ای پیش رو محور اصلی مذاکرات به‌عمل‌آمده بود. همچنین جناب دکتر کشاورزیان با اشاره به اینکه شرکت شیمیایی رازی باتوجه‌به روند سودآوری و عملکرد روبه‌رشد از مشتریان برتر بانک سپه است، خاطرنشان کردند که علی‌رغم سیاست‌های انقباضی اتخاذ شده توسط بانک مرکزی، بانک سپه تلاش می‌کند تا از ظرفیت‌های موجود در حمایت از تولید خدمات‌رسانی لازم را انجام دهد.

در ادامه جناب مهندس امیررضا نقی گنجی مدیرعامل شرکت با اشاره به پتانسیل‌های موجود کارخانه شیمیایی رازی و اقدامات مؤثری که در یک سال گذشته جهت بهبود عملکرد شرکت انجام‌گرفته است اشاره کردند باتوجه‌به ورود نسل دوم مالکیت در ساختار مدیریتی شرکت، تغییرات بنیادی در نوع نگرش بابت اهداف توسعه‌ای به وقوع پیوسته است و افق آتی شرکت شیمیایی رازی فراتر از پتانسیل‌های موجود خواهد بود که باتوجه‌به سوابق همکاری‌های بلندمدت دوجانبه، دراین‌خصوص مشارکت و حمایت مجموعه بانک سپه بیش‌ازپیش ضروری است. ایشان همچنین اشاره کردند مشکل کنونی شرکت‌های تولیدی عدم پرداخت تسهیلات کافی جهت تأمین سرمایه در گردش است چرا که وضعیت سیستم بانکی به نحوی است که از مهرماه به بعد حتی امکان پرداخت وام‌های خرد را هم نداشته است و بانک مرکزی تا کنون هیچ راه حلی را برای سیستم بانکی در نظر نگرفته است. در پایان نیز جناب آقای مهندس صالحیان مدیر منطقه جنوب بانک سپه، ضمن اشاره به همکاری خوب شکل‌گرفته بین شرکت شیمیایی رازی با شعبه، توجه به زنجیره تامین در تولید و حمایت از صنایع میانی را بااهمیت دانسته و قول مساعد در خصوص پوشش درخواست‌های شرکت را دادند.