پایداری برای توسعه

بنام داناترین صنعتگر هستی

آمد آن فصلی کزو طبع جهان دیگر شود / هر زمین از صنعت او آسمان‌پیکر شود

طی سالی که گذشت، علی‌رغم فراز و نشیب‌های داخلی و خارجی با همدلی و پشتکار سرمایه‌های انسانی شیمیایی رازی اقدامات مهمی در بخش‌های بازرگانی خارجی و داخلی، تولید، تحقیق و توسعه، بازاریابی و فروش و مهم‌تر از همه مرتفع کردن دغدغه‌های چندین و چند ساله کارگرانی که الحق در قتلگاه بی‌رحم تورم افسارگسیخته و تأثیرات ناشی از آن بر چرخه تولید مظلوم ترینند، صورت پذیرفت. عدم وابستگی به منابع خاص، افزایش تناژ تولید، تغییر استراتژی فروش و ریل‌گذاری صادراتی، بازنگری در فرمولاسیون و بسته‌بندی محصولات و ایجاد فرصت‌های جدید، بازسازی و تکمیل امکانات رفاهی و نوسازی ناوگان ترابری ازجمله اقدامات مثبت  سال ۱۴۰۱ می‌باشد خدای را سپاس با اراده همکاران به افزایش تناژ تولید 20 درصدی و درپی آن، افزایش سهم بازار دست یافتیم.

یقین دارم چسب رازی با وجود سرمایه‌های انسانی شایسته و دلسوز، سال آینده نیز شعار “توسعه رازی است که پایداری می‌طلبد” را سرلوحه خود قرار داده و با آموزش و کار تیمی مفید در مصاف با چالش‌های پیش‌بینی‌شده و نشده، سرفراز و سربلند بیرون خواهد آمد. رازی که شرق و غرب برای به دست آوردنش ذره‌ای دریغ نکردند و با پایداری هرچه‌تمام‌تر توسعه را بلعیدند و حال در پی توسعه پایدارند تا توشه‌ای برای آیندگان خود نیز اندوخته باشند. برماست که آینده ایرانمان را امروز بنا کنیم و تمام‌قد از حیثیت تاریخی‌مان دفاع کنیم. ایران ما نیازمند توسعه زیرساخت‌های اقتصادی است که این مهم جز دلسوزی و چشم‌پوشی از منافع فردی امکان‌پذیر نخواهد بود. بنده نیز به‌عنوان یک عضو از این خانواده چهارصدنفری با تمام وجود و توان در جهت ارتقا بهره‌وری و توسعه خواهم کوشید تا پرچم رازی سالیان سال در این مرزوبوم برافراشته باقی بماند.

در آخر، سالی پرمهر، دلی آرام و مملو از امید و همچنین درک متقابل و تعامل بین عقاید گوناگون را از خداوند ایران‌زمین خواهانم.

 

تا جرات و پشتکار توام نشود / شیرازه کارها منظم نشود

گیرم نشد این بنای ویران آباد / بی‌شبهه از این خرابترهم نشود

امیررضا گنجی – مدیرعامل